Viktor Todoryuk: "БРОДЯГАМ КОГНІВНОГО СВІТУ,,, Основна помилка багатьох..."

Viktor Todoryuk в facebook:

БРОДЯГАМ КОГНІВНОГО СВІТУ,,, Об этом сообщает silaslova.in.ua со ссылкой на СМИ.

Основна помилка багатьох бродяг, що заважає їм вирватися з пут розуму, полягає в спробі раціоналізувати - виправдати свою діяльність, витягти в світ почуттів діалектику, логіку і причинно-наслідкові звязки, що діють в світі розуму, але абсолютно даремні за його межами.

У сфері почуттів немає ієрархій, до вибудовування яких має схильність розум. Так, більшість бродяг топчуться біля воріт мандри, але за цими воротами шлях розпадається на тисячі ни ... ток, описати і класифікувати які не в силах жоден інтелект. Ілюзія знання не рятує від помилок. Я відчуваю, отже, існую, бо я існую, навіть коли не мислю. Але чи можу я мислити, не чуючи при цьому своїх думок

Розум, покликаний служити пізнанню, заважає нам зрозуміти, що в будь-якій системі, в будь-якому вченні або світогляді завжди більше протиріч, ніж вдалих знахідок. Чудовиськ народжує не сон розуму, а його грання. В душі немає чудовиськ, зрозуміло, якщо не вважати таким саму людську душу, оббрехану сплюндровану.

Душа - це будинок мандри в серце мандрівника. Мандри і бродяжництво - це два лики, дві маски, що приховують невідоме, в яке може зануритися кожен.....але не усі.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя