Пристайко припустив можливість відновлення залізничного сполучення з непідконтрольним Донбасом

<p>Міністр закордонних справ Вадим Пристайко Об этом сообщает <a href=total-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

— Пристайко припустив можливість відновлення залізничного сполучення з непідконтрольним Донбасом">

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко

У 2017 році Україна припинила залізничне сполучення з непідконтрольними територіями Донбасу


Міністр закордонних справ Вадим Пристайко припустив, що залізничне сполучення з непідконтрольним Донбасом може бути відновлене.


Про це він сказав в ефірі програми «Свобода Слова Савіка Шустера».


За його словами, після відновлення мосту на контрольно-пропускному пункті «Станиця Луганська» «будуть наступні мости, наступні перехідні пункти».


«Можливо відновиться залізничне сполучення, щоб люди могли більш комфортно переїжджати», – зазначив Пристайко.Як відомо, у 2017 році Україна припинила залізничне сполучення з непідконтрольними територіями Донбасу.


Раніше, 4 жовтня, зведення тимчасового дерев’яного мосту на контрольно-пропускному пункті «Станиця Луганська» завершили.


Нагадаємо, 17 липня в Мінську домовились про початок спільного демонтажу фортифікаційних споруд у Станиці Луганській, зокрема на мосту. Слід зазначити, що роботи з відновлення мосту можуть бути початі тільки після ліквідації фортифікаційних споруд.


Як повідомлялося, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко наголосив, що умовами для зняття «економічної блокади» Донбасу є повернення Україні її підприємств, проте в планах влади – заміна наказу про список дозволених до переміщення товарів на список заборонених.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/politics/pristajko-pripustiv-mozhlivist-vidnovlennja-zaliznichnogo-spoluchennja-z-nepidkontrolnim-donbasom-630396.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя